Немирівська районна рада
Немирівський район, Вінницька область

З 90-річчям привітали жительку села Вишківці

Переглядів: 1169

.1 9 жовтня 2018 року в селі Вишківці відзначала 90-річний ювілей сумлінна та відповідальна працівниця, жителька села – Поліна Романівна Єзевська. У цей день її щиро вітали рідні та близькі люди, сусіди, а також заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков, заступник голови районної ради Аркадій Собченко, голова районної ради ветеранів Іван Федоров та сільський голова Вишковецької сільської ради Віктор Васильчук.

Гості щиро віншували довгожительку квітами, подарунками та бажали цій сильній жінці міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від чималої родини й ще довгих років життя.

Ювілярці вручили грамоту районної державної адміністрації та районної ради, грошову винагороду.

Сама ж іменинниця раділа гостям і дякувала за увагу до неї та теплі слова привітань. Вона із задоволенням розповідала про своє життя та поділися секретом довголіття, зазначивши що весь вік працювала на землі і робила людям лише добро. Саме завдяки цьому Бог і подарував їй щастя дожити до такого поважного віку, виростити одного сина, виховати 2-х онуків, мати щастя радіти народженню двох правнуків.

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин