Немирівська районна рада
Немирівський район, Вінницька область

День Конституції України

Переглядів: 214

 

 

27 червня, на передодні 22-ї річниці головного Закону нашої держави,  в районному Будинку культури відбулись урочистості присвячені дню Конституції України та Дню державного службовця. З вітальним словом до присутніх звернулись голова районної ради Сергій Укринський та заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков.

 Зокрема Сегрій Укринський, як історик за фахом, коротко розповів про історію виникнення основного закону, та наголосив про віхи встановлення Конституції на теренах нащої держави, зазначивши що Конституція України як основний закон визнана однією з найкращих у світі.

Також представники влади привітали державних службовців з Днем державної служби. Опісля цього відбулось вручення нагород працівникам структурних підрозділів виконавчої влади, районних служб, міністерств та відомств, громадським діячам за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм у роботі, вагомий особистий внесок у розбудову держави і служіння українському народу та з нагоди державних свят – Дня Конституції та Дня державного службовця.

По завершенню відбувся концерт, який доповнив урочистий характер свята. 

« повернутися до списку новин